instal-house.com.pl
Stawiamy na jakość
Sprawdzone produkty, fachowy montaż, zadowolony klient

Poznaj nas
Instal-House to coś więcej niż hurtownia

Firma Instal – House Centrum Grzewcze Sp. z o.o. prowadzi prężną sprzedaż produktów branży hydraulicznej nieprzerwanie od 2015 roku. Nasz sklep, jak i główny magazyn zlokalizowany jest w miejscowości Strawczyn koło Kielc w niedalekiej odległości od siedziby jednego z największych producentów kotłów w Polsce to jest firmy Defro.

Firma Instal – House Centrum Grzewcze Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży hurtowej a także detalicznej artykułów i systemów grzewczych oraz sanitarnych. Swój asortyment kierujemy zarówno dla instalatorów, klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Prowadzenie kompleksowych usług hydraulicznych, serwisowych oraz projektowych w odniesieniu do nowoczesnych systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, rekuperacji, klimatyzacji oraz systemów oczyszczania ścieków i uzdatniania wody nie byłoby możliwe bez nieustannego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników poprzez udział w licznych szkoleniach, specjalizacjach oraz kursach kończących się nadaniem producenckich certyfikatów i uprawnień. Powyższa działalność ma ogromny wpływ na odpowiedni dobór ofertowych przez nas produktów oraz rozwiązań technicznych, które stały się wykładnikiem naszego doświadczenia.

Dbamy o naszych klientów
Ofertę kierujemy zarówno dla instalatorów, jak i klientów indywidualnych
1
Sprawdzonych produktów
1
Zrealizowanych projektów
1
Obsługiwanych instalatorów
GRZEGORZ
„Na tym etapie rozwoju trzeba sobie jasno powiedzieć, że bez postawienia na szczere, prawdziwe relacje z klientem końcowym nie wykonamy już żadnego kroku do przodu… Musimy zrobić wszytko, co tylko możliwe by dać ludziom jakość a co z tym związane radość z zakupu, chęć powrotu i budowę trwałych więzi opartych na obustronnym szacunku. Tego dzisiaj brakuje…”

„Będziemy podnosić swoje kwalifikacje, pogłębiać swoją wiedzę i budować swoją markę. Jakość sama się obroni. Taką drogę obrałem, bo to jedyna droga…”

Grzegorz Woźniak
Właściciel
Naszym atutem jest profesjonalizm
Kompleksowa realizacja zamówień oraz inwestycji

Naszym atutem jest profesjonalizm i solidność, a terminowe realizacje zamówień oraz inwestycji stanowią dla nas priorytet. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z firmą Instal – House zawsze mogą liczyć na gwarancję uczciwości, wysoką jakość oferowanych produktów pochodzących bezpośrednio od renomowanych producentów oraz kompleksową obsługę.

Wiedza i doświadczenie instalatorskie
Wyróżnia nas również fachowe doradztwo techniczne, odpowiedni dobór materiałów oraz profesjonalny montaż.
Usługi serwisowe
Świadczymy szeroką gammę usług serwisowych w odniesieniu do oferowanych przez nas urządzeń.
Pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań oraz sprzedaż ratalna
Ponadto oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań na modernizacje systemów grzewczych oraz możliwość sprzedaży naszych produktów w systemie ratalnym.
Darmowy transport
Zarówno instalatorzy, jak i klienci indywidualni mogą korzystać z bezpłatnej dostawy naszych towarów realizowanych poprzez własne środki transportu.
2_2x

Sklep internetowy

Rok 2022 to dla nas czas przełomowy. Długie rozmowy całego zespołu pracowników firmy związane z dalszym rozwojem i kierunkami prowadzenia działalności zaowocowały narodzinami pomysłu stworzenia sklepu internetowego pod naszą marką, który bazowałby na rekomendowanych przez nas produktach.

pl_PLPolish