instal-house.com.pl
Z myślą o Tobie
Kompleksowa obsługa instalatora

Firma Instal – House Centrum Grzewcze Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, rekuperacji i klimatyzacji oraz systemów oczyszczania ścieków i uzdatniania wody dedykowanych dla budynków jedno i wielorodzinnych.

Każdy z współpracujących z nami instalatorów traktowany jest w sposób indywidualny a jego kompleksowa obsługa stanowi dla nas priorytet bez względu na wielkość składnych zamówień i wykonywanego przez niego zakresu prac.

Wypracowany przez nas schemat postępowania przynosi efekt nie tylko poprzez ciągłą sprzedaż niezbędnych materiałów i urządzeń branży hydraulicznej ale przede wszystkim prowadzi do nawiązania trwałej więzi z instalatorami przejawiającej się wzajemnym zaufaniem oraz chęcią stałej współpracy.

Współpraca w 3 krokach
AdobeStock_30700370
Krok 1
Planowana inwestycja
Już na etapie tworzenia projektu budowlanego bądź planowania realizacji inwestycji przez klienta korzystającego z usług współpracującego z nami instalatora zapewniamy swoją opiekę, doradztwo techniczne oraz udzielenie informacji związanych z dostępnością materiałów i urządzeń.
AdobeStock_458894485
Krok 2
Pomoc przy analizie planowanej inwestycji / Dobór i wycena urządzeń i materiałów
Instalatorzy mogą liczyć nie tylko na dokonanie przez nas analizy danej inwestycji pod względem technicznym i ekonomicznym. Oferujemy bezpłatną pomoc w fachowym doborze niezbędnych materiałów oraz urządzeń wraz z ich wyceną. Instalatorzy mogą liczyć na nasza wiedzę, wsparcie przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów oraz udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach. Zapewniamy w pełni merytoryczny kontakt na linii sprzedawca – instalator ze względu na fakt, że wszyscy nasi handlowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w instalatorstwie hydraulicznym oraz działalności serwisowej.
AdobeStock_58556206
Krok 3
Sprzedaż materiałów
W momencie, gdy przygotowana przez nas oferta zakupu materiałów zostaje zaakceptowana przechodzimy do realizacji sprzedaży. Instalator może liczyć na odpowiednie przygotowanie zamówionego towaru do transportu, możliwość „dobrania” brakujących materiałów na etapie wykonywania zlecenia u klienta oraz zwrotu materiałów, których użycie w czasie wykonywania prac monterskich nie było wymagane. Dla współpracujących z nami instalatorów przygotowaliśmy również opcję bezpłatnego transportu materiałów na miejsce prowadzonej inwestycji realizowanego własnymi środkami transportu.
Formularz zapytania ofertowego
Instal – House Centrum Grzewcze służy pomocą!

Masz pytanie odnośnie naszego asortymentu? Chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji związanych z interesującymi Cię produktami? A może szukasz rzetelnej firmy, która kompleksowo wyceni i wykona Twoją instalację grzewczą, sanitarną, fotowoltaiczną bądź rekuperację i klimatyzację? Pamiętaj, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

telefon-svg
Szybki
kontakt
chmurka-svg
Profesjonalna
oferta
RECE-svg
Fachowe
doradztwo
Formularz zapytania ofertowego

    Preferowana metoda kontaktu

    * - pola obowiązkowe.

    pl_PLPolish