instal-house.com.pl
Z myślą o Tobie
Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego

Firma Instal – House Centrum Grzewcze Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży oraz kompleksowej realizacji projektów i inwestycji w odniesieniu do nowoczesnych systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, rekuperacji i klimatyzacji oraz systemów oczyszczania ścieków i uzdatniania wody dedykowanych dla budynków jedno i wielorodzinnych.

Każdy z naszych klientów, traktowany jest w sposób indywidualny a jego kompleksowa obsługa stanowi dla nas priorytet bez względu na wielkość składnego zamówienia czy realizowanego projektu.

Wypracowany przez nas schemat postępowania przynosi efekt nie tylko poprzez ciągłą sprzedaż niezbędnych materiałów i urządzeń branży hydraulicznej oraz realizację wielu inwestycji ale przede wszystkim prowadzi do nawiązania trwałej więzi z każdym z naszych klientów przejawiającej się wzajemnym zaufaniem oraz chęcią stałej współpracy.

Współpraca w 5 krokach
AdobeStock_216244897
Krok 1
Planowana inwestycja
Współpracę z naszymi klientami zaczynamy już na etapie tworzenia projektu budowlanego bądź planowania realizacji danej inwestycji.
AdobeStock_458894485
Krok 2
Analiza planowanej inwestycji / Dobór i wycena urządzeń i materiałów
Kontaktując się z nami klienci mogą liczyć nie tylko na dokonanie przez nas analizy danej inwestycji pod względem technicznym i ekonomicznym. Oferujemy bezpłatną pomoc w fachowym doborze niezbędnych materiałów oraz urządzeń wraz z ich wyceną i uwzględnieniem kosztów ich montażu
AdobeStock_581186820
Krok 3
Analiza możliwości otrzymania dofinansowania oraz pomoc w ich pozyskaniu
Ze względu na fakt, że każda realizowana inwestycja wiąże się z określonymi kosztami pomagamy w sprawdzeniu możliwości otrzymania dofinansowania oraz pozyskaniu na ten cel środków. W sytuacji, gdy pozyskanie dofinansowania jest utrudnione nasi klienci mogą skorzystać ze sprzedażny ratalnej towarów, którą mamy w swojej ofercie.
AdobeStock_224150902
Krok 4
Realizacja inwestycji / Sprzedaż materiałów
W momencie, gdy przygotowana przez nas oferta zakupu materiałów wraz z ich montażem lub bez zostanie zaakceptowana przechodzimy do sprzedaży bądź kompleksowej realizacji inwestycji. Naszym atutem jest posiadanie kilku brygad wykwalifikowanych montażystów z długoletnim doświadczeniem hydraulicznym. Dla klientów przygotowaliśmy również opcję bezpłatnego transportu materiałów na miejsce prowadzonej inwestycji realizowanego własnymi środkami transportu.
AdobeStock_59498544
Krok 5
Serwis urządzeń oraz opieka instalatorska
Po zakończeniu kompleksowego wykonawstwa danej inwestycji każdy klient może liczyć na naszą opiekę serwisową w odniesieniu do przeważającej części ofertowych urządzeń oraz możliwość opieki instalatorskiej przejawiającej się wykonywaniem cyklicznych przeglądów, drobnych napraw czy usuwaniu nieprzewidzianych i nagłych awarii.
Formularz zapytania ofertowego
Instal – House Centrum Grzewcze służy pomocą!

Masz pytanie odnośnie naszego asortymentu? Chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji związanych z interesującymi Cię produktami? A może szukasz rzetelnej firmy, która kompleksowo wyceni i wykona Twoją instalację grzewczą, sanitarną, fotowoltaiczną bądź rekuperację i klimatyzację? Pamiętaj, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

telefon-svg
Szybki
kontakt
chmurka-svg
Profesjonalna
oferta
RECE-svg
Fachowe
doradztwo
Formularz zapytania ofertowego

    Preferowana metoda kontaktu

    * - pola obowiązkowe.

    pl_PLPolish